Akman Avukatlık Bürosu; Ankara Barosu avukatlarından Av. Büşra Çakman, Av. Erkan Yaman ve Av. Emincan Akbulut’un, müvekkillerine butik hukuki hizmet sunma gayretlerinin bir sonucu olarak Ankara’da kurulmuştur. Akman Avukatlık Bürosu; hukukun her alanında, geniş kitlelere vasat bir hukuki hizmet vermek yerine, sadece uzman olduğu konularda, bu uzmanlığa gerçekten ihtiyacı olan müvekkil profiline, üst düzey hukuki hizmet sunmayı ilke edinmiştir.


Akman Avukatlık Bürosu; çalışma alanları ve müvekkilleri açısından kendisini Türkiye ile sınırlamamakta, yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarına ve yabancı şirketlere de hukuki hizmet sağlamaktadır. Özellikle yurtdışındaki vatandaşlarımızın Türkiye’den uzakta bulunmaları sebebiyle her Türk vatandaşının asgari düzeyde yararlandıkları hukuki haklarından mahrum kalmamaları ve kendi ülkelerinde kendilerini yabancı gibi hissetmemeleri için gerekli olan özeni göstermektedir.


Akman Avukatlık Bürosu; hukuki uyuşmazlıkların çözümünde fiilen çözümün bir parçası haline gelmekte ve müvekkillerinin sorumluluklarını bütünüyle yüklenmektedir. Bu anlayış çerçevesinde oluşturmuş olduğu misyon ve vizyon doğrultusunda hareket eden Akman Avukatlık Bürosu, müvekkillerine güven ilişkisi içerisinde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.